    <opensearch:totalResults>1</opensearch:totalResults>
    <opensearch:startIndex>0</opensearch:startIndex>
    <opensearch:itemsPerPage>50</opensearch:itemsPerPage>
    <opensearch:Query role="request" searchTerms="%22TAPICER%C3%8DA%20AUTOMOTR%C3%8DZ%22" startIndex="0"/>